250N09CB
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 250N09CB
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 250A 660VAC FUSELINK
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 371 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 371 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
250N09CB specifikacijos
Dalies numeris 250N09CB Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 250A 660VAC FUSELINK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 371 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 660V Dydis / Matmenys -
Serija - Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Fuse Link
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Square
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 250A