24FFMSJ31.5
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24FFMSJ31.5
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 24KV 31.5A F/R DIN 1085
Duomenų lapai: 24FFMSJ31.5.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 102 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 102 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
24FFMSJ31.5 specifikacijos
Dalies numeris 24FFMSJ31.5 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 24KV 31.5A F/R DIN 1085 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 102 pcs Duomenų lapas 24FFMSJ31.5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 24kV Dydis / Matmenys 3.000" Dia x 17.402" L (76.20mm x 442.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Fuse Link
Kiti vardai 24FFMSJ31-5 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 4700 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Nuolatinis šaltasis atsparumas 48.8 mOhms
Dabartinis įvertinimas 31.5A Klasė -