20NHG01B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20NHG01B
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 20A 500VAC/250VDC
Duomenų lapai: 20NHG01B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
20NHG01B specifikacijos
Dalies numeris 20NHG01B Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 20A 500VAC/250VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1525 pcs Duomenų lapas 20NHG01B.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 2.953" L x 1.181" W x 1.969" H (75.00mm x 30.00mm x 50.00mm) Serija -
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Rectangular, Blade Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 490 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Square
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 20A
Klasė NH Breaking Capacity @ nominalus įtampa 120kA
Patvirtinimai VDE Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Altech Corporation
apibūdinimas: FUSENH1AMM250A690VAC KOMBI
Sandelyje: 4170 pcs
parsisiųsti:
RFQ
20NHG0B
20NHG0B
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE SQUARE 20A 500VAC RECT