2.75VFRHA6R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2.75VFRHA6R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 2.75KV 6R
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 116 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 116 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
2.75VFRHA6R specifikacijos
Dalies numeris 2.75VFRHA6R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 2.75KV 6R "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 116 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 2.75kV Dydis / Matmenys 2.992" Dia x 10.866" L (76.00mm x 276.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Kiti vardai 2-75VFRHA6R Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 39000 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas -
funkcijos - Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.62 mOhms
Dabartinis įvertinimas - Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 60kA Patvirtinimai -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2.75-5-RP32
2.75-5-RP32
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DBL COATED GRY 2 3/4"X 5YDS
Sandelyje: 2326 pcs
parsisiųsti: 2.75-5-RP32.pdf
RFQ
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DBL COATED BLK 2 3/4"X 5YDS
Sandelyje: 1102 pcs
parsisiųsti: 2.75-5-5952.pdf
RFQ
Sandelyje: 879 pcs
parsisiųsti: 2.75-5-5962.pdf
2.75-5-RP45
2.75-5-RP45
parsisiųsti: 2.75-5-RP45.pdf
apibūdinimas: TAPE DBL COATED WHT 2 3/4"X 5YDS
Sandelyje: 827 pcs
2.75-5-RP62
2.75-5-RP62
parsisiųsti: 2.75-5-RP62.pdf
Sandelyje: 909 pcs
2.75-5-RP16
2.75-5-RP16
parsisiųsti: 2.75-5-RP16.pdf
Sandelyje: 688 pcs
2.75-5-RP25
2.75-5-RP25
parsisiųsti: 2.75-5-RP25.pdf
2.7DMC4.7FMEFC10X23
2.7DMC4.7FMEFC10X23
Gamintojai: Rubycon
apibūdinimas: CAP 4.7F 20% 2.7V THROUGH HOLE
parsisiųsti: 2.7DMC4.7FMEFC10X23.pdf
2.75-5-4957F
2.75-5-4957F
Sandelyje: 804 pcs
parsisiųsti: 2.75-5-4957F.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus