170M2691
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 170M2691
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 10A 690V RECTANGULAR
Duomenų lapai: 170M2691.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
6 pcs
  • Pranešimas
170M2691 specifikacijos
Dalies numeris 170M2691 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 10A 690V RECTANGULAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1221 pcs Duomenų lapas 170M2691.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 690V Dydis / Matmenys 1.929" L x 1.181" W x 2.362" H (49.00mm x 30.00mm x 60.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Rectangular, Blade
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 3.8
Saugiklių tipas Square funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 10A Klasė -