170F8234
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 170F8234
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 400A 1200V 2SKN/140 AR DC
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 74 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 74 pcs
  • Pranešimas
170F8234 specifikacijos
Dalies numeris 170F8234 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 400A 1200V 2SKN/140 AR DC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 690V Dydis / Matmenys -
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė -
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Square
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 400A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa -
Patvirtinimai - Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
170E9730
170E9730
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 450A 4000V 3TN/320 AR
Sandelyje: 48 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 375A 3000V 3S/200 AR
Sandelyje: 95 pcs
parsisiųsti:
RFQ
170F
170F
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: TRANSFORMER AUTO 115-230VAC 1KVA
Sandelyje: 900 pcs
parsisiųsti: 170F.pdf