17.5SDLSJ10
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 17.5SDLSJ10
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 17.5KV 10AMP 2" DIN
Duomenų lapai: 17.5SDLSJ10.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 148 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 148 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
17.5SDLSJ10 specifikacijos
Dalies numeris 17.5SDLSJ10 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 17.5KV 10AMP 2" DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 148 pcs Duomenų lapas 17.5SDLSJ10.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 17.5kV Dydis / Matmenys 2.008" Dia x 11.496" L (50.80mm x 292.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Fuse Link
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 10A