160NHG02B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 160NHG02B
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 160A 500VAC/250VDC
Duomenų lapai: 160NHG02B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
160NHG02B specifikacijos
Dalies numeris 160NHG02B Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 160A 500VAC/250VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1123 pcs Duomenų lapas 160NHG02B.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 2.953" L x 2.047" W x 2.165" H (75.00mm x 52.00mm x 55.00mm) Serija -
Atsakymo laikas - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Rectangular, Blade Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 62000 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Square
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 160A