15.5OFNH365G
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15.5OFNH365G
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 15.5KV 65AMP 3" OIL
Duomenų lapai: 15.5OFNH365G.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 56 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 56 pcs
  • Pranešimas
15.5OFNH365G specifikacijos
Dalies numeris 15.5OFNH365G Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 15.5KV 65AMP 3" OIL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56 pcs Duomenų lapas 15.5OFNH365G.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 15.5kV Dydis / Matmenys -
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė - Paketas / dėžutė -
Kiti vardai 15-5OFNH365G Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas - Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 40kA Patvirtinimai -
Programos Transformer Protection
Susiję produktai
15.5OHGMA80
15.5OHGMA80
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 15.5KV 80A OIL TIGHT