12BDGHA6.3
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12BDGHA6.3
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 12KV 6.3AMP 2" AIR
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 135 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 135 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
12BDGHA6.3 specifikacijos
Dalies numeris 12BDGHA6.3 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 12KV 6.3AMP 2" AIR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 135 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 12kV Dydis / Matmenys -
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė - Paketas / dėžutė -
Kiti vardai 12BDGHA6-3 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 6.3A Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa - Patvirtinimai -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
12BDGHA3.15
12BDGHA3.15
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 12KV 3.15AMP 2" AIR