100NHG0B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 100NHG0B
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 100A 500VAC RECT
Duomenų lapai: 100NHG0B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
100NHG0B specifikacijos
Dalies numeris 100NHG0B Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 100A 500VAC RECT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1545 pcs Duomenų lapas 100NHG0B.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 500V Dydis / Matmenys 2.677" L x 1.181" W x 1.969" H (68.00mm x 30.00mm x 50.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Rectangular, Blade
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 20600
Saugiklių tipas Square funkcijos Indicating
Dabartinis įvertinimas 100A Klasė NH
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 120kA Patvirtinimai CE, VDE
Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
100NHG01B
100NHG01B
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE SQUARE 100A 500VAC/250VDC
Sandelyje: 1507 pcs
parsisiųsti: 100NHG01B.pdf
RFQ
100NHG000B
100NHG000B
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
Sandelyje: 2973 pcs
parsisiųsti: 100NHG000B.pdf
RFQ
100NI-M
100NI-M
Gamintojai: ACL Staticide, Inc.
apibūdinimas: FINGER COTS BLUE MED 720/PK
parsisiųsti: 100NI-M.pdf
100NHG02B
100NHG02B
parsisiųsti: 100NHG02B.pdf
100NHG01BI-400
100NHG01BI-400
apibūdinimas: FUSE SQUARE 100A 400VAC RECT
parsisiųsti: 100NHG01BI-400.pdf
100NI-L
100NI-L
apibūdinimas: FINGER COTS BLUE LRG 720/PK
parsisiųsti: 100NI-L.pdf
100NHG000BI-400
100NHG000BI-400
parsisiųsti: 100NHG000BI-400.pdf
100NHM00B-690
100NHM00B-690
apibūdinimas: FUSE 100A 690V SIZE 00 DUAL RECT