100NH2G-B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 100NH2G-B
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 100A 500VAC RECT
Duomenų lapai: 100NH2G-B.pdf
  • Pranešimas
100NH2G-B specifikacijos
Dalies numeris 100NH2G-B Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 100A 500VAC RECT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5569 pcs Duomenų lapas 100NH2G-B.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 500V Dydis / Matmenys 2.953" L x 2.362" W x 2.480" H (75.00mm x 60.00mm x 63.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Rectangular, Blade
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 26300
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Square
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 100A