WS7M22R0J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
WS7M22R0J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WS7M22R0J
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 22 OHM 7W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.WS7M22R0J.pdf2.WS7M22R0J.pdf
  • Pranešimas
WS7M22R0J specifikacijos
Dalies numeris WS7M22R0J Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 22 OHM 7W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4288 pcs Duomenų lapas 1.WS7M22R0J.pdf2.WS7M22R0J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.965" L (8.50mm x 24.50mm)
Serija WS Atsparumas 22 Ohms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 22 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound