TISP7380F3SL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TISP7380F3SL
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas SURGE SUPP 270V BIDIR 3-SL
Duomenų lapai: TISP7380F3SL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TISP7380F3SL specifikacijos
Dalies numeris TISP7380F3SL Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas SURGE SUPP 270V BIDIR 3-SL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4866 pcs Duomenų lapas TISP7380F3SL.pdf
Įtampa - "On State" 5V Įtampa - išjungta būsena 270V
Įtampa - pertrauka 380V Serija -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė Radial - 3 Leads
Elementų skaičius 3 Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (8 / 20μs) 175A Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 45A
Dabartinis - laikykite (Ih) 150mA Talpa 39pF