TC86P-1-101
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
TC86P-1-101 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TC86P-1-101
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 100 OHM 0.3W PC PIN TOP
Duomenų lapai: TC86P-1-101.pdf
  • Pranešimas
TC86P-1-101 specifikacijos
Dalies numeris TC86P-1-101 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 100 OHM 0.3W PC PIN TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5608 pcs Duomenų lapas TC86P-1-101.pdf
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.303" x 0.268" Face x 0.279" H (7.70mm x 6.80mm x 7.10mm)
Serija Trimpot® TC86 - Open Frame Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 100 Ohms Galia (vatais) 0.3W
Pakuotė Bulk Kiti vardai TC86P-101
Apsisukimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas 100 Ohms 0.3W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Reguliavimo tipas Top Adjustment