SRR0804-101K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0804-101K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SRR0804-101K
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 100UH 370MA 950 MOHM
Duomenų lapai: SRR0804-101K.pdf
  • Pranešimas
SRR0804-101K specifikacijos
Dalies numeris SRR0804-101K Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 100UH 370MA 950 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 187838 pcs Duomenų lapas SRR0804-101K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija SRR0804
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 796kHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 100µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.150" (3.80mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 9MHz
Išsamus aprašymas 100µH Shielded Wirewound Inductor 370mA 950 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 950 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 370mA Dabartinis - sodrumas 650mA