SRR0745A-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0745A-331M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SRR0745A-331M
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 340MA 1.5 OHM
Duomenų lapai: SRR0745A-331M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SRR0745A-331M specifikacijos
Dalies numeris SRR0745A-331M Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 330UH 340MA 1.5 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 134303 pcs Duomenų lapas SRR0745A-331M.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ekranavimas Shielded Serija SRR0745A
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai SRR0745A-331MCT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 330µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.185" (4.70mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 330µH Shielded Inductor 340mA 1.5 Ohm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 1.5 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 340mA
Dabartinis - sodrumas 400mA