SRN8040TA-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRN8040TA-331M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SRN8040TA-331M
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 700MA 850 MOHM
Duomenų lapai: SRN8040TA-331M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SRN8040TA-331M specifikacijos
Dalies numeris SRN8040TA-331M Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 330UH 700MA 850 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 147896 pcs Duomenų lapas SRN8040TA-331M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) Ekranavimas Semi-Shielded
Serija SRN8040TA Reitingai AEC-Q200
Q @ Freq 10 @ 1MHz Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai SRN8040TA-331MDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz Induktyvumas 330µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.177" (4.50mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 5MHz
Išsamus aprašymas 330µH Semi-Shielded Wirewound Inductor 700mA 850 mOhm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 850 mOhm
Dabartinis įvertinimas 700mA Dabartinis - sodrumas 750mA