SRF2012-901YA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRF2012-901YA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SRF2012-901YA
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas CMC 100MA 2LN 900 OHM SMD
Duomenų lapai: SRF2012-901YA.pdf
  • Pranešimas
SRF2012-901YA specifikacijos
Dalies numeris SRF2012-901YA Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas CMC 100MA 2LN 900 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 564921 pcs Duomenų lapas SRF2012-901YA.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Serija SRF2012A
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Horizontal, 4 PC Pad Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Linijų skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža @ dažnumas 900 Ohms @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.055" (1.40mm) Filtro tipas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 900 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 880 mOhm
DC rezistorius (DCR) (maks.) 880 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 100mA
Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SRF2012-901Y
SRF2012-901Y
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: CMC 80MA 2LN 900 OHM SMD