SMLJ85CA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMLJ85CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMLJ85CA
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TVS DIODE 85V 137V SMC
Duomenų lapai: SMLJ85CA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMLJ85CA specifikacijos
Dalies numeris SMLJ85CA Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TVS DIODE 85V 137V SMC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 97042 pcs Duomenų lapas SMLJ85CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 85V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 137V
Įtampa - suskirstymas (min) 94.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMC (DO-214AB) Serija SMLJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 3000W (3kW)
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Kiti vardai SMLJ85CABCT Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 20.8A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMLJ85CAE3/TR13
SMLJ85CAE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 137V DO214AB