SMLJ26CA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMLJ26CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMLJ26CA
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TVS DIODE 26V 42.1V SMC
Duomenų lapai: SMLJ26CA.pdf
  • Pranešimas
SMLJ26CA specifikacijos
Dalies numeris SMLJ26CA Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TVS DIODE 26V 42.1V SMC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 130951 pcs Duomenų lapas SMLJ26CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 26V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 42.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 28.9V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMC (DO-214AB) Serija SMLJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 3000W (3kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Kiti vardai SMLJ26CABTR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 71.2A Talpa @ dažnumas -