SMLJ100A
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMLJ100A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMLJ100A
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TVS DIODE 100V 162V SMC
Duomenų lapai: SMLJ100A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMLJ100A specifikacijos
Dalies numeris SMLJ100A Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TVS DIODE 100V 162V SMC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 126045 pcs Duomenų lapas SMLJ100A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 100V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 162V
Įtampa - suskirstymas (min) 111V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMC (DO-214AB)
Serija SMLJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 3000W (3kW) Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Kiti vardai SMLJ100ABDKR
SMLJ100ADKR
SMLJ100ADKR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 18.6A