SMCJ350CA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMCJ350CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ350CA
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TVS DIODE 350V 567V SMC
Duomenų lapai: SMCJ350CA.pdf
  • Pranešimas
SMCJ350CA specifikacijos
Dalies numeris SMCJ350CA Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TVS DIODE 350V 567V SMC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 159916 pcs Duomenų lapas SMCJ350CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 350V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 567V
Įtampa - suskirstymas (min) 391V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMC (DO-214AB) Serija SMCJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Kiti vardai SMCJ350CABB
SMCJ350CABB-ND
SMCJ350CABBTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 2.6A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMCJ350CAE3/TR13
SMCJ350CAE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 350V DO214AB
Sandelyje: 78623 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SMCJ350CA
SMCJ350CA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 350V 567V DO214AB
Sandelyje: 176357 pcs
parsisiųsti: SMCJ350CA.pdf
RFQ
SMCJ350AE3/TR13
SMCJ350AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti:
SMCJ350CA-H
SMCJ350CA-H
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 350V 567V SMC
parsisiųsti: SMCJ350CA-H.pdf
SMCJ350A-H
SMCJ350A-H
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: SMCJ350A-H.pdf
SMCJ350A
SMCJ350A
parsisiųsti: SMCJ350A.pdf
parsisiųsti: SMCJ350A.pdf
SMCJ350
SMCJ350
apibūdinimas: TVS DIODE 350V 595.35V DO214AB
parsisiųsti: SMCJ350.pdf
SMCJ350C
SMCJ350C
parsisiųsti: SMCJ350C.pdf
SMCJ36
SMCJ36
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 61.01V DO214AB
parsisiųsti: SMCJ36.pdf
SMCJ350E3/TR13
SMCJ350E3/TR13
SMCJ350CE3/TR13
SMCJ350CE3/TR13
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus