SMBJ495A
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMBJ495A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ495A
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TVS DIODE 495V 760V SMB
Duomenų lapai: SMBJ495A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMBJ495A specifikacijos
Dalies numeris SMBJ495A Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TVS DIODE 495V 760V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 260524 pcs Duomenų lapas SMBJ495A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 495V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 760V
Įtampa - suskirstymas (min) 522V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB (DO-214AA)
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai SMBJ495ADKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 800mA