SMBJ440A
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMBJ440A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ440A
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TVS DIODE 440V 713V SMB
Duomenų lapai: SMBJ440A.pdf
  • Pranešimas
SMBJ440A specifikacijos
Dalies numeris SMBJ440A Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TVS DIODE 440V 713V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 316048 pcs Duomenų lapas SMBJ440A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 440V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 713V
Įtampa - suskirstymas (min) 492V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB (DO-214AA)
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai SMBJ440ABB
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 900mA
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ43D-M3/H
SMBJ43D-M3/H
Gamintojai: Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas: TVS DIODE 43VWM 68.5VC DO214AA
Sandelyje: 315889 pcs
parsisiųsti: SMBJ43D-M3/H.pdf
RFQ
SMBJ440ATR
SMBJ440ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: TVS DIODE 440V 713V SMB
Sandelyje: 946630 pcs
parsisiųsti: SMBJ440ATR.pdf
RFQ
SMBJ440A
SMBJ440A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 440V 713V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ440A.pdf
SMBJ440A-TP
SMBJ440A-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
parsisiųsti: SMBJ440A-TP.pdf
SMBJ440
SMBJ440
apibūdinimas: TVS DIODE 440V 748.65V DO214AA