SMBJ408A
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMBJ408A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ408A
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TVS DIODE 408V 658V SMB
Duomenų lapai: SMBJ408A.pdf
  • Pranešimas
SMBJ408A specifikacijos
Dalies numeris SMBJ408A Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TVS DIODE 408V 658V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 355247 pcs Duomenų lapas SMBJ408A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 408V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 658V
Įtampa - suskirstymas (min) 456V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB (DO-214AA)
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai SMBJ408ATR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 900mA