SMBJ200A
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMBJ200A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ200A
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TVS DIODE 200V 324V SMB
Duomenų lapai: SMBJ200A.pdf
  • Pranešimas
SMBJ200A specifikacijos
Dalies numeris SMBJ200A Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TVS DIODE 200V 324V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 305533 pcs Duomenų lapas SMBJ200A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 200V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 324V
Įtampa - suskirstymas (min) 224V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB (DO-214AA)
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai SMBJ200ABB
SMBJ200ABB-ND
SMBJ200ABBTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 1.9A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ200A
SMBJ200A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 200V 324V DO214AA
Sandelyje: 250759 pcs
parsisiųsti: SMBJ200A.pdf
RFQ
SMBJ200A-13-F
SMBJ200A-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 200V 324V SMB
Sandelyje: 389123 pcs
parsisiųsti: SMBJ200A-13-F.pdf
RFQ
SMBJ20-E3/52
SMBJ20-E3/52
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 20V 35.8V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ20-E3/52.pdf
SMBJ200AE3/TR13
SMBJ200AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 200V DO214AA
parsisiųsti:
SMBJ18HE3/5B
SMBJ18HE3/5B
apibūdinimas: TVS DIODE 18V 32.2V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ18HE3/5B.pdf
SMBJ20
SMBJ20
apibūdinimas: TVS DIODE 20V 34.02V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ20.pdf
SMBJ200A-TP
SMBJ200A-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: 200V, 600W, UNIDIRECTIONA TVS, S
parsisiųsti: SMBJ200A-TP.pdf
SMBJ200C
SMBJ200C
apibūdinimas: TVS DIODE 200V 340.2V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ200C.pdf
SMBJ200ATR
SMBJ200ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
parsisiųsti: SMBJ200ATR.pdf
SMBJ200A-H
SMBJ200A-H
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: SMBJ200A-H.pdf
SMBJ20-E3/5B
SMBJ20-E3/5B
parsisiųsti: SMBJ20-E3/5B.pdf
SMBJ200
SMBJ200
parsisiųsti: SMBJ200.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus