SMBJ150A
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMBJ150A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ150A
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TVS DIODE 150V 243V SMB
Duomenų lapai: SMBJ150A.pdf
  • Pranešimas
SMBJ150A specifikacijos
Dalies numeris SMBJ150A Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TVS DIODE 150V 243V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 843171 pcs Duomenų lapas SMBJ150A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 150V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 243V
Įtampa - suskirstymas (min) 167V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB (DO-214AA)
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai SMBJ150ABTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 2.5A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ150A
SMBJ150A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 150V 243V DO214AA
Sandelyje: 551115 pcs
parsisiųsti: SMBJ150A.pdf
RFQ
SMBJ150-E3/52
SMBJ150-E3/52
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 150V 268V DO214AA
Sandelyje: 5115 pcs
parsisiųsti: SMBJ150-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ150A
SMBJ150A
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: SMBJ150A.pdf
SMBJ15-E3/52
SMBJ15-E3/52
apibūdinimas: TVS DIODE 15V 26.9V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ15-E3/52.pdf
SMBJ150
SMBJ150
apibūdinimas: TVS DIODE 150V 255.15V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ150.pdf
SMBJ150A R5G
SMBJ150A R5G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: SMBJ150A R5G.pdf
SMBJ150-E3/5B
SMBJ150-E3/5B
parsisiųsti: SMBJ150-E3/5B.pdf
SMBJ15-E3/5B
SMBJ15-E3/5B
parsisiųsti: SMBJ15-E3/5B.pdf
SMBJ150A-13
SMBJ150A-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 150V 243V SMB
parsisiųsti: SMBJ150A-13.pdf
SMBJ15
SMBJ15
apibūdinimas: TVS DIODE 15V 25.62V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ15.pdf
SMBJ150A-13-F
SMBJ150A-13-F
parsisiųsti: SMBJ150A-13-F.pdf
SMBJ150A M4G
SMBJ150A M4G
parsisiųsti: SMBJ150A M4G.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus