SMBJ110A
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMBJ110A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ110A
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TVS DIODE 110V 177V SMB
Duomenų lapai: SMBJ110A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMBJ110A specifikacijos
Dalies numeris SMBJ110A Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TVS DIODE 110V 177V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 437870 pcs Duomenų lapas SMBJ110A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 110V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 177V
Įtampa - suskirstymas (min) 122V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB (DO-214AA)
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai SMBJ110ABDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 3.4A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ110-E3/5B
SMBJ110-E3/5B
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 110V 196V DO214AA
Sandelyje: 5277 pcs
parsisiųsti: SMBJ110-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ11-E3/52
SMBJ11-E3/52
apibūdinimas: TVS DIODE 11V 20.1V DO214AA
Sandelyje: 4039 pcs
parsisiųsti: SMBJ11-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ110A M4G
SMBJ110A M4G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 110V 177V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ110A M4G.pdf
SMBJ110-E3/52
SMBJ110-E3/52
parsisiųsti: SMBJ110-E3/52.pdf
SMBJ110A-13
SMBJ110A-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 110V 177V SMB
parsisiųsti: SMBJ110A-13.pdf
SMBJ110A
SMBJ110A
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: SMBJ110A.pdf
SMBJ110
SMBJ110
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 110V 185.85V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ110.pdf
SMBJ110A-13-F
SMBJ110A-13-F
parsisiųsti: SMBJ110A-13-F.pdf
SMBJ11-E3/5B
SMBJ11-E3/5B
parsisiųsti: SMBJ11-E3/5B.pdf
SMBJ110A
SMBJ110A
parsisiųsti: SMBJ110A.pdf
SMBJ110A-E3/52
SMBJ110A-E3/52
apibūdinimas: TVS DIODE 110VWM 177VC SMB
parsisiųsti: SMBJ110A-E3/52.pdf
SMBJ110A R5G
SMBJ110A R5G
parsisiųsti: SMBJ110A R5G.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus