SMBJ100A
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMBJ100A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ100A
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TVS DIODE 100V 162V SMB
Duomenų lapai: SMBJ100A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMBJ100A specifikacijos
Dalies numeris SMBJ100A Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TVS DIODE 100V 162V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 512252 pcs Duomenų lapas SMBJ100A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 100V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 162V
Įtampa - suskirstymas (min) 111V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB (DO-214AA)
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai SMBJ100ABDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 3.7A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ100A-13-F
SMBJ100A-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 100V 162V SMB
Sandelyje: 533176 pcs
parsisiųsti: SMBJ100A-13-F.pdf
RFQ
SMBJ100A
SMBJ100A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 100V 162V DO214AA
Sandelyje: 497812 pcs
parsisiųsti: SMBJ100A.pdf
RFQ
SMBJ10-E3/5B
SMBJ10-E3/5B
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 10V 18.8V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ10-E3/5B.pdf
SMBJ100A M4G
SMBJ100A M4G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: SMBJ100A M4G.pdf
SMBJ100A
SMBJ100A
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: SMBJ100A.pdf
SMBJ100
SMBJ100
apibūdinimas: TVS DIODE 100V 170.1V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ100.pdf
SMBJ100A-13
SMBJ100A-13
parsisiųsti: SMBJ100A-13.pdf
SMBJ100-E3/52
SMBJ100-E3/52
apibūdinimas: TVS DIODE 100V 179V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ100-E3/52.pdf
SMBJ100A-E3/52
SMBJ100A-E3/52
parsisiųsti: SMBJ100A-E3/52.pdf
SMBJ100A R5G
SMBJ100A R5G
parsisiųsti: SMBJ100A R5G.pdf
SMBJ100-E3/5B
SMBJ100-E3/5B
parsisiųsti: SMBJ100-E3/5B.pdf
SMBJ100A-E3/5B
SMBJ100A-E3/5B
parsisiųsti: SMBJ100A-E3/5B.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus