SMAJ350CA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMAJ350CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ350CA
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TVS DIODE 350V 567V SMA
Duomenų lapai: SMAJ350CA.pdf
  • Pranešimas
SMAJ350CA specifikacijos
Dalies numeris SMAJ350CA Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TVS DIODE 350V 567V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 384948 pcs Duomenų lapas SMAJ350CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 350V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 567V
Įtampa - suskirstymas (min) 391V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMA (DO-214AC) Serija SMAJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 400W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai SMAJ350CABB
SMAJ350CABB-ND
SMAJ350CABBTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 700mA Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Susiję produktai
SMAJ350A
SMAJ350A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 350V 567V DO214AC
Sandelyje: 289436 pcs
parsisiųsti: SMAJ350A.pdf
RFQ
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 350V 567V SMA
Sandelyje: 337240 pcs
parsisiųsti: SMAJ350A.pdf
RFQ
SMAJ350AE3/TR13
SMAJ350AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 350V DO214AC
parsisiųsti:
SMAJ350CA
SMAJ350CA
parsisiųsti: SMAJ350CA.pdf
SMAJ350A-E
SMAJ350A-E
apibūdinimas: TVS DIODE SMA SUF MT TR
parsisiųsti: SMAJ350A-E.pdf
SMAJ350CE3/TR13
SMAJ350CE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti:
SMAJ350CAE3/TR13
SMAJ350CAE3/TR13
SMAJ36
SMAJ36
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 61.01V DO214AC