SDR0906-2R2ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0906-2R2ML Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDR0906-2R2ML
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 4A 30 MOHM SMD
Duomenų lapai: SDR0906-2R2ML.pdf
  • Pranešimas
SDR0906-2R2ML specifikacijos
Dalies numeris SDR0906-2R2ML Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 4A 30 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 167062 pcs Duomenų lapas SDR0906-2R2ML.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.413" W (12.50mm x 10.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SDR0906
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.248" (6.30mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 105MHz
Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 4A 30 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 30 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 4A Dabartinis - sodrumas 6.7A