RT26C2W102
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RT26C2W102 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT26C2W102
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 1K OHM 0.25W PC PIN TOP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
RT26C2W102 specifikacijos
Dalies numeris RT26C2W102 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 1K OHM 0.25W PC PIN TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4372 pcs Duomenų lapas
Tolerancija ±5% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.250" x 0.170" Face x 0.250" H (6.35mm x 4.32mm x 6.35mm)
Serija Trimpot® RT26 - Sealed Atspari medžiaga Wirewound
Atsparumas 1 kOhms Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Pakuotė Tube Apsisukimų skaičius 11
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 1 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 11 Turn Top Adjustment Reguliavimo tipas Top Adjustment