RT24C2W101
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT24C2W101
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 100 OHM 0.75W PC PIN TOP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
RT24C2W101 specifikacijos
Dalies numeris RT24C2W101 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 100 OHM 0.75W PC PIN TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5186 pcs Duomenų lapas
Tolerancija ±5% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.375" x 0.150" Face x 0.375" H (9.53mm x 3.81mm x 9.53mm)
Serija Trimpot® RT24/RTR24-Sealed Atspari medžiaga Wirewound
Atsparumas 100 Ohms Galia (vatais) 0.75W, 3/4W
Pakuotė Tube Apsisukimų skaičius 25
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 100 Ohms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Top Adjustment Reguliavimo tipas Top Adjustment