RT22C2X500
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT22C2X500
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 50 OHM 0.75W PC PIN SIDE
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
RT22C2X500 specifikacijos
Dalies numeris RT22C2X500 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 50 OHM 0.75W PC PIN SIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5030 pcs Duomenų lapas
Tolerancija ±5% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.500" x 0.220" Face x 0.500" H (12.70mm x 5.59mm x 12.70mm)
Serija Trimpot® RT22/RTR22-Sealed Atspari medžiaga Wirewound
Atsparumas 50 Ohms Galia (vatais) 0.75W, 3/4W
Pakuotė Tube Apsisukimų skaičius 25
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 50 Ohms 0.75W, 3/4W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Side Adjustment