RT22C2L103
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT22C2L103
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 10K OHM 0.75W WIRE LEADS
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RT22C2L103 specifikacijos
Dalies numeris RT22C2L103 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 10K OHM 0.75W WIRE LEADS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3453 pcs Duomenų lapas
Tolerancija ±5% Nutraukimo stilius Wire Leads
Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.500" x 0.187" Face x 0.500" H (12.70mm x 4.75mm x 12.70mm)
Serija Trimpot® RT22/RTR22-Sealed Atspari medžiaga Wirewound
Atsparumas 10 kOhms Galia (vatais) 0.75W, 3/4W
Pakuotė Bulk Apsisukimų skaičius 25
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 10 kOhms 0.75W, 3/4W Wire Leads Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Side Adjustment Reguliavimo tipas Side Adjustment