RT12C2P102
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RT12C2P102 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT12C2P102
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 1K OHM 1W PC PIN SIDE
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
RT12C2P102 specifikacijos
Dalies numeris RT12C2P102 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 1K OHM 1W PC PIN SIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5020 pcs Duomenų lapas
Tolerancija ±5% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.315" x 0.190" Face x 1.250" L (8.00mm x 4.83mm x 31.75mm)
Serija Trimpot® RT12 - Sealed Atspari medžiaga Wirewound
Atsparumas 1 kOhms Galia (vatais) 1W
Pakuotė Tube Apsisukimų skaičius 22
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 1 kOhms 1W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 22 Turn Side Adjustment Reguliavimo tipas Side Adjustment