RT12C2L200
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RT12C2L200 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT12C2L200
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 20OHM 1W WIRE LEADS SIDE
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
RT12C2L200 specifikacijos
Dalies numeris RT12C2L200 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 20OHM 1W WIRE LEADS SIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4137 pcs Duomenų lapas
Tolerancija ±5% Nutraukimo stilius Wire Leads
Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.315" x 0.190" Face x 1.250" L (8.00mm x 4.83mm x 31.75mm)
Serija Trimpot® RT12 - Sealed Atspari medžiaga Wirewound
Atsparumas 20 Ohms Galia (vatais) 1W
Pakuotė Bulk Apsisukimų skaičius 22
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 20 Ohms 1W Wire Leads Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 22 Turn Side Adjustment