RLB9012-4R7ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB9012-4R7ML Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RLB9012-4R7ML
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 4.6A 30 MOHM TH
Duomenų lapai: RLB9012-4R7ML.pdf
  • Pranešimas
RLB9012-4R7ML specifikacijos
Dalies numeris RLB9012-4R7ML Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 4.6A 30 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 212277 pcs Duomenų lapas RLB9012-4R7ML.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.354" Dia (9.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija RLB9012
Reitingai - Q @ Freq 20 @ 7.96MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai RLB90124R7ML Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 4.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.480" (12.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 51MHz Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 4.6A 30 mOhm Max Radial
DC rezistorius (DCR) 30 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 4.6A