RLB9012-331KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB9012-331KL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RLB9012-331KL
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 780MA 850 MOHM
Duomenų lapai: RLB9012-331KL.pdf
  • Pranešimas
RLB9012-331KL specifikacijos
Dalies numeris RLB9012-331KL Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 330UH 780MA 850 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 238628 pcs Duomenų lapas RLB9012-331KL.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.354" Dia (9.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija RLB9012
Reitingai - Q @ Freq 20 @ 796kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai RLB9012331KL Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 330µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.480" (12.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 2.3MHz Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Wirewound Inductor 780mA 850 mOhm Max Radial
DC rezistorius (DCR) 850 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 780mA