RLB0912-2R2ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB0912-2R2ML Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RLB0912-2R2ML
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 4.5A 10 MOHM TH
Duomenų lapai: RLB0912-2R2ML.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RLB0912-2R2ML specifikacijos
Dalies numeris RLB0912-2R2ML Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 4.5A 10 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 367593 pcs Duomenų lapas RLB0912-2R2ML.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.343" Dia (8.70mm)
Ekranavimas Unshielded Serija RLB
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 63MHz
Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 5.3A 10 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 10 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 5.3A Dabartinis - sodrumas 7.5A