RLB0608-2R2ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RLB0608-2R2ML
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 830MA 240 MOHM
Duomenų lapai: RLB0608-2R2ML.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
RLB0608-2R2ML specifikacijos
Dalies numeris RLB0608-2R2ML Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 830MA 240 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 374678 pcs Duomenų lapas RLB0608-2R2ML.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm) Ekranavimas Unshielded
Serija RLB Reitingai -
Q @ Freq 60 @ 7.96MHz Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.295" (7.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 65MHz Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 830mA 240 mOhm Max Radial
DC rezistorius (DCR) 240 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 830mA