RL895-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL895-331K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RL895-331K
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 510MA 610 MOHM
Duomenų lapai: RL895-331K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RL895-331K specifikacijos
Dalies numeris RL895-331K Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 330UH 510MA 610 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4971 pcs Duomenų lapas RL895-331K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" Dia (7.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija RL895
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai RL895331K Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 330µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.374" (9.50mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Wirewound Inductor 510mA 610 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 610 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 510mA Dabartinis - sodrumas -