RL875S-220L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL875S-220L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RL875S-220L
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 22UH 1.6A 80 MOHM TH
Duomenų lapai: RL875S-220L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RL875S-220L specifikacijos
Dalies numeris RL875S-220L Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 22UH 1.6A 80 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5671 pcs Duomenų lapas RL875S-220L.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" Dia (7.80mm)