RL875-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL875-331K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RL875-331K
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 460MA 1.05 OHM
Duomenų lapai: RL875-331K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RL875-331K specifikacijos
Dalies numeris RL875-331K Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 330UH 460MA 1.05 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4590 pcs Duomenų lapas RL875-331K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" Dia (7.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija RL875
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai RL875331K Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 330µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Wirewound Inductor 460mA 1.05 Ohm Max Radial DC rezistorius (DCR) 1.05 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 460mA Dabartinis - sodrumas -