RL855-331K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL855-331K-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RL855-331K-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 440MA 1.47 OHM
Duomenų lapai: RL855-331K-RC.pdf
  • Pranešimas
RL855-331K-RC specifikacijos
Dalies numeris RL855-331K-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 330UH 440MA 1.47 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83821 pcs Duomenų lapas RL855-331K-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" Dia (7.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija RL855
Reitingai - Q @ Freq 20 @ 790kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 330µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.2MHz
Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Wirewound Inductor 440mA 1.47 Ohm Max Radial DC rezistorius (DCR) 1.47 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 440mA Dabartinis - sodrumas -