RL262-331J-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL262-331J-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RL262-331J-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 150MA 4 OHM TH
Duomenų lapai: RL262-331J-RC.pdf
  • Pranešimas
RL262-331J-RC specifikacijos
Dalies numeris RL262-331J-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 330UH 150MA 4 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 138554 pcs Duomenų lapas RL262-331J-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija RL262
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 796kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 796kHz Induktyvumas 330µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.244" (6.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.8MHz
Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 4 Ohm Max Radial DC rezistorius (DCR) 4 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 150mA Dabartinis - sodrumas -