RL110-101K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RL110-101K
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 100UH 1.7A 160 MOHM TH
Duomenų lapai: RL110-101K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RL110-101K specifikacijos
Dalies numeris RL110-101K Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 100UH 1.7A 160 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4114 pcs Duomenų lapas RL110-101K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija RL110
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai RL110101K Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 100µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 5.7MHz
Išsamus aprašymas 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 160 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 160 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.7A Dabartinis - sodrumas -