RJR50FP200P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RJR50FP200P
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP
  • Pranešimas
RJR50FP200P specifikacijos
Dalies numeris RJR50FP200P Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4497 pcs Duomenų lapas
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C Dydis / Matmenys Round - 0.250" Dia x 0.228" H (6.35mm x 5.79mm)
Serija Trimpot® RJ50/RJR50-Sealed Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 20 Ohms Galia (vatais) 0.5W, 1/2W
Pakuotė Tube Apsisukimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Reguliavimo tipas Top Adjustment