RJR26FW504P
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RJR26FW504P
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 500KOHM 0.25W PC PIN TOP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
RJR26FW504P specifikacijos
Dalies numeris RJR26FW504P Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 500KOHM 0.25W PC PIN TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 19962 pcs Duomenų lapas
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.250" x 0.170" Face x 0.250" H (6.35mm x 4.32mm x 6.35mm)
Serija Trimpot® RJ26/RJR26-Sealed Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 500 kOhms Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Pakuotė Tube Apsisukimų skaičius 12
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 500 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment Reguliavimo tipas Top Adjustment